O nas

Skupiamy się na pracy ze średnimi i dużymi przedsiębiorstwami, którym zależy na najlepszym w swojej klasie podejściu i rezultatach, unikając przy tym tworzenia stałej przestrzeni biurowej dla drogich konsultantów.

Mamy za sobą 25 lat międzynarodowego doświadczenia biznesowego. W tym czasie współpracowaliśmy z firmami w Polsce, USA, Kanadzie, Chinach, Wietnamie oraz w państwach Unii Europejskiej.

Jesteśmy w stanie zarówno dobrać rozwiązanie technologiczne pod dane procesy biznesowe, jak i napisać je od podstaw. Organizujemy również wydarzenia online (webinary, live’y) oraz zajmujemy się promowaniem marek przy użyciu nowoczesnych technologii (sms, email, social media, platformy video).

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu pracujemy jako partnerzy nie tylko przy pisaniu aplikacji, ale także przy tworzeniu biznesu.

Czym się kierujemy?

Efektywność

Wyznacznikiem naszego działania są mierzalne wyniki, które nasi klienci są w stanie bardzo szybko zaobserwować. Bazujemy tutaj na naszym wieloletnim doświadczeniu, które umożliwia nam rozumienie procesów biznesowych na różnych szczeblach organizacji. Tworzymy aplikacje w oparciu o skuteczne i często niespopularyzowane jeszcze koncepcje.

Innowacyjność

Mocno wierzymy w nowoczesne podejście do biznesu i tworzenie rozwiązań szytych na miarę. Funkcjonowanie na wielu zagranicznych rynkach pozwoliło nam bardzo wzbogacić naszą wiedzę technologiczną i kreatywne myślenie. Mocno wierzymy w to, że siłą napędową nowych technologii jest innowacyjne i nieszablonowe podejście.

Szybkość działania

Stawiamy mocno na oszczędność czasu i dostarczanie naszym klientom rozwiązań w szybkim tempie. W naszej firmie ograniczamy komunikację pomiędzy pośrednimi działami do minimum, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprawnie realizować nasze projekty. Chcemy byś mógł jak najszybciej cieszyć się gotowymi rozwiązaniami.

Gotowy na współpracę?

Wprowadźmy twój projekt w życie.

Zróbmy to!