MedVideo

Specjalistyczna wiedza medyczna w jednym miejscu
MedVideo

Wraz z firmą Adamed stworzyliśmy platformę z materiałami edukacyjnymi dla lekarzy i farmaceutów. W jednym miejscu zgromadziliśmy ekspercką wiedzę na temat konkretnych zagadnień z różnych branż medycznych a także najnowsze krajowe i światowe doniesienia.

Idea była taka, by z jednej strony zgromadzić bardzo rzetelną wiedzę medyczną, a drugiej strony by to wszystko miało formę jak najbardziej ogólnodostępną. W związku z tym do udziału zaprosiliśmy jednych z najlepszych ekspertów w Polsce z różnych medycznych specjalizacji, a całość została udostępniona bezpłatnie, potrzebne jest jedynie utworzenie konta na platformie.

Materiały na MedVideo poruszają tematykę z obszarów:

Alergologii

Angiologii

Ginekologii

Kardiologii

Marketingu dla lekarzy

Medycyny rodzinnej

Psychologii

Psychiatrii

Seksuologii

Ortopedii

Poza materiałami wideo dostępne są także podcasty, a w nich rozmowy prowadzone z doktorami i profesorami różnych dziedzin medycznych.
Ponadto na stronie znajduje się osobna sekcja poświęcona specjalistycznym artykułom, poruszającym problematykę natury zdrowotnej. Są to w dużej mierze problemy o charakterze globalnym, bo dotyczą takich kwestii jak np. zanieczyszczenie powietrza, bezsenność czy kontakty z kleszczami.

Na platformie Medvideo figurują jeszcze dwa dodatkowe projekty: Medśniadania oraz Farmaceuta. Są to cykliczne programy o charakterze medycznym, w którym poruszane są tematy dotyczące najnowszych doniesień medycznych, bieżących wydarzeń związanych ze zdrowiem oraz opisów przypadków klinicznych.
Wszystkie materiały dostępne są pod tym linkiem: medvideo.pl

Gotowy na współpracę?

Wprowadźmy twój projekt w życie.

Zróbmy to!